ПРО НАС

Ulow Рідкий ПВХ відносно новий продукт на європейському ринку. Вперше він був представлений в Дюссельдорфі на міжнародній виставці «BOOT» в 2017. Однак його історія сягає трохи далі, оскільки в Україні, Білорусі, Казахстані та Росії інновація триває від двох років та продовжує активно розширювати групу задоволених споживачів. Продукція почала будувати свій бренд під назвою "Жидкая латка" і відзначається великим зацікавленням з самого початку.

Джерелом реклами Ulow Рідкий ПВХ був, перш за все, Інтернет, відеоролики опубліковані на Youtube, переглядали та поширювали в основному рибалки, які шукали рішення для порізаних або проколених надувних лодок.”Жидкая Латка” стала дешевим способом уникнути зайвих витрат, пов'язаних із ремонтом або придбанням нового обладнання.

На чому полягає феномен Ulow Рідкий ПВХ? Склад продукту був розроблений всесвітньо відомим виробником надувних лодок, який шукав спосіб для швидкого і надійного ремонту пошкоджень між іншими надувних лодок. Спочатку речовина мала бути призначена лише для власного користування, але в міру розвитку зацікавлення з з боку споживачів, виробник у співпраці з німецькими технологами вирішив розширити сферу своєї діяльності.

Перша партія Ulow Рідкий ПВХ була призначена для ремонту виробів з ПВХ. В результаті подальших досліджень, вчені трохи удосконалили рецептуру речовини, тому сьогодні ми можемо використовувати його для неопрену і триламінату, що дало змогу ремонтувати обладнання для: віндсерфінгу (вітрила), дайвінгу (неопренові піни або інше обладнання, що використовуються у водних видах спорту.

Так почалася наша історія. Історія успіху Ulow Рідкий ПВХ.

Зв'яжіться з нами

Поділіться своєю думкою про нашу роботу або задайте питання, відправивши повідомлення за допомогою форми нижче.

TOP