Статті

Латки для надувних лодок

Напевно, кожному рибалці траплялися ситуації, в яких пробита лодка або пошкоджене обладнання не тільки негативно вплинули на ефективність риболовлі, але й повністю перешкодили продовжувати рибалку. Причин такого виду пошкоджень може бути багато: гострий камінь у воді або на березі, гризуни в гаражі, недбалість або просто невезіння.

(більше…)

Неопренові пінки

Сучасні виробники перевершують один одного в виробництві найзручніших пінок, призначених для водних видів спорту, що дозволяє покупцю величезний вибір серед костюмів – від дитячих до стильних жіночих і закінчуючи стійкими чоловічими фасонами. На жаль, багато людей стикаються з ситуацією, коли прекрасний відпочинок раптом переривається через пошкодження спеціалізованого обладнання. Найчастіше це відбувається через неправильне використання або в результаті непередбачуваних подій. Внаслідок чого утворюються ссадина, тріщини, отвори, які далі в свою чергу, призводить до втрати первинних властивостей та призначення обладнання. (більше…)

Ulow Рідкий ПВХ на Boot Dusseldorf

Наша компанія в період 18.01-27.01 січня мала приємність побувати на ювілейній, п’ятдесятій виставці BOOT Dusseldorf, яку відвідали понад 250000 осіб. Найбільша водна виставка у світі вже півстоліття об’єднує всіх причетних до водних видів спорту та лодок в своїх стінах.
Величезний асортимент на будь-які пристрасті і гаманець, все від човнів і маломірних суден до приголомшливих своїми розмірами і оснащенням супер-яхт.

На цьому масштабному заході, ми були раді представити нове покоління рідкого ПВХ Ulow, нас привітно зустріла вже відома нам аудиторія. Наш стенд розташовувався в павільйоні №3, який традиційно об’єднує під своїм дахом численних дайверів з усього світу. Безумовно, це не єдиний сегмент нашої цільової аудиторії на цій виставці, тому що серфери і вейк-бордистів також використовують велику кількість неопрена і ПВХ, а більшість з них також надувні лодки з ПВХ. Ми звикли підкорювати серця користувачів, яким не відомі наші продукти, але в цьому році дивувати довелося і тих, хто знайомий з такою інновацією, як рідкий ПВХ. І тому є кілька причин:

(більше…)

TOP